מוקדי עורכי הדין - law4youth
מוקדי עורכי הדין - law4youth
פנייה לייעוץ אישי  פרטי יצירת קשר:

  צפירה 19,

  בית פיילוט

  ת"א 6777886

  טלפון: 077-9974772

  מידע חשוב נוסף

  עו"ד אדי סוברי – מייסד הסדנה המשפטית Law4youth

  גולשים נכבדים,

  יאנוש קורצ'ק אמר פעם כי "הרבה דמעות אפשר היה לחסוך, אילו הכירו המבוגרים את הילד". המשפט הזה מרגש אותי, למרות שבשעה שאני כותב את המילים הללו עדיין לא זכיתי לילדים.

  החיבור לילדים ונוער בהקשר החינוכי פדגוגי בער בי עוד בתקופה בה הייתי נער. בתקופת השירות הצבאי זכיתי אומנם להיות קצין ולשמש דוגמא (אני מקווה) לחייליי, אך ברגע שהגעתי לאוניברסיטה גמלה בליבי ההחלטה לשלב יחד עם לימודי המשפטים גם את לימודי ההוראה. לא אחת שאלו אותי "למה? מי רוצה להיות מורה..? – התשובה שלי היתה: "מי שאוהב את זה – לומד את זה". חינוך בא מאהבה, ורק מאהבה.

  הסדנה המשפטית Law4youth, באה לעולם למעשה עוד בתקופה שבה למדתי באוניברסטית בר אילן – במסגרת הפריבילגיה שניתנה לי בשעתו על ידי היחידה לפעולות נוער של האוניברסיטה. במסגרת זו לימדתי קבוצות תלמידים שוחרי ידע, הרוצים ליהנות גם מהצצה לעולם המשפט בביקורים החגיגיים שלהם באוניברסיטה.

  בשנים שלאחר מכן התגבשה תחת ידי התוכנית המלאה, וכתבתי עשרות מערכי שיעור הלוקחים את עולם המשפט לרקע של סדנה שמטרתה לפתח מצוינות בכתיבה, בהבעה ובהופעה בפני קהל. תארו לעצמכם מה עושה סיפור מרתק על פשע מתוחכם, או דיון על נושא חריג כמו 'עונש המוות', לילדים ונוער לומד. התכנים האלה עודדו את התלמידים לשתף פעולה; בין היתר: לכתוב, להביע את עצמם, ובסופו של תהליך גם לרצות לעמוד לפני כולם, ולטעון את טיעוניהם. קצרה היריעה כאן מלתאר את ההתרגשות שבצפייה בילד בכיתה ד' עומד ומנסה להעביר מסר תוך שימוש בכלים שונים משפת הגוף והרטוריקה, אותם הוא למד בסדנה.

  המתודה המיוחדת, השיעורים המרתקים ושיתוף הפעולה של התלמידים ומרכזי ההוראה השונים הביאו אותי בתקופת השיא (שנת 2005) ללמד בעשרות בתי ספר למחוננים, חטיבות ותיכונים ברחבי הארץ (מאשקלון ועד קרית ביאליק).

  בשנת 2010 החלטתי להפסיק את הפעילות ההדרכתית ונפרדתי בידידות ואהבה מתלמידיי ומהאנשים היקרים שמובילים בגאון בתי הספר למחוננים בכל רחבי הארץ; החלטתי להפנות את מירב משאביי לעיסוק בקידום ושיווק עורכי דין ובהקמת וניהול אתרים משפטיים (בראשם אתר הפורומים המשפטיים).

  בחרתי להשאיר באתר החוג למשפטים המקורי רק את העמוד הזה והמלל הזה. מעין שיר פרידה ממיזם שהיה קרוב לליבי ואשר עד היום מחזיר אליי דרך הרשתות החברתיות תלמידים שפונים אליי בברכה ואשר זוכרים את החוויה המיוחדת בהשתתפותם בצעירותם בסדנה המשפטית.

  נכון להיום, תוכלו "למצוא אותי" ולקרוא על הפעילות שלי במקומות ברשת:

  אדי סוברי – באתר Lawyer-Reviews

  אדי סוברי – עורך דין ברשת: הכל על שיווק וקידום עורכי דין

  תודה על תשומת הלב שלכם,

  תודה שקראתם קצת עליי,

  אדי

  *התוכן המשובץ באתר זה, אתר החוג למשפטים אנו תחליף לייעוץ משפטי, אינו מתיימר להיות מדויק, או מקיף או מעודכן. אין להסתמך על האמור, והעושה כן – עושה זאת באחריותו.

  לייעוץ מקצועי ראשוני ללא התחייבות 077-9974772
  פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   מידע חשוב נוסף